اسلاید

ساعت

جمعه, ۲۳ آگوست ۲۰۱۹
جمعه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
جمعه, ۲۱ ذیحجه ۱۴۴۰
__.jpg
images/1_1075_79_4-2.jpg
111111.jpg
Saale.Ronagh.thmb_.jpg
arrow
arrow

برگزاری جلسه با اداره زندانهای تفرش در خصوص برنامه ریزی اجرای آموزش در سال 98 --- 1398/01/26

به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفرش در تاریخ 26/01/98  جلسه ای در خصوص برنامه ریزی اجرای آموزش در زندانها و همچنین آموزش به سربازان با حضور طالبی رئیس اداره زندان و شکوهی مسئول اشتغال و حرفه آموزی زندانها و رئیس و کارشناسان مرکز تشکیل گردید .در این جلسه طالبی رئیس اداره زندانها ضمن تشکر از زحمات سال 97 ، آموزشهای فنی و حرفه ای را برای سربازان و زندانیان مفید دانستند و خواستار همکاری هر چه بیشتر ا ین دو ارگان شدند .

برگزاری جلسه با آموزش و پرورش تفرش --- 1398/01/25

به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفرش در تاریخ 25/01/98 جلسه ای با حضور حیدری معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش و مدیران هنرستان شهرستان تفرش و  رئیس مرکز و کارشناس آموزش و مربیان فنی وحرفه ای در خصوص اجرای دوره های کاروزی دانش آموزان پایه یازدهم هنرستان برگزار شد در این جلسه حیدری معاونت آموزش و نوآوری آموزش و پرورش ضمن تشکر از زحمات سالهای گذشته در خصوص اجرای دوره های کارورزی در مرکز خواستار همکاری کمافی السابق با هنرستان ها شدند و این آموزشها رو خدمتی بزرگ به دانش آ موزان دانستند .

بازدید مدیر کل محترم استان مرکزی ازمرکز آموزشی فنی و حرفه ای تفرش 1398/01/22

به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفرش شاه محمدی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در مورخه 22/01/98 از کارگاههای مرکز برادران و خواهران تفرش بازدید نمودند و در کارگاه ها ضمن پاسخگویی به سئوالات کارآموزان خواستار انعکاس فعالیت های فنی و حرفه ای و ترویج آموزشها توسط کارآموزان شدند و آموزش های فنی و حرفه ای را مطمئن ترین راه برای ایجاد اشتغال دانستند و در حاشیه این بازدید جلسه ای با پرسنل مرکز داشتند و ضمن تشکر از همکاران بخاطر عملکرد بالا در سال 97 ، خواستار تغییر رشته های موجود و ایجاد تنوع در حرفه های آموزشی در سال 98 شدند .

 

 

درپنجمین روز ازایام ا... دهه فجر،آموزشگاه هنرهای تجسمی وصنایع دستی(هزار دستان)توسط حمیدرضا فراهانی فرماندار تفرش وبا حضورامینی مدیرکل بهزیستی استان ،مسئولین واقشارمختلف مردم افتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت 1397/11/17

به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفرش ، درپنجمین روز ازایام ا... دهه فجر،آموزشگاه هنرهای تجسمی وصنایع دستی(هزار دستان)توسط حمیدرضا فراهانی فرماندار تفرش وبا حضورامینی مدیرکل بهزیستی استان ،مسئولین واقشارمختلف مردم افتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت، گفتنی است :آموزشگاه هزاردستان باهدف آموزش و تشویق وترغیب هنرجویان به آموزش در رشته های صنایع و دستی و هنری  درهمه رده های سنی در 30 رشته هنری از قبیل قلم زنی روی مس ، تراش کریستال، نقاشی روی شیشه ، کیف دوزی ، قلم سازی ، میناکاری ، تفرشی دوزی ، سرمه دوزی و ... تاسیس وفعالیت می نماید.